oktiwa pracownia i sklep stacjonarny
Biżuteria ręcznie robiona

oktiwa – pracownia i sklep stacjonarny

Pracownia i sklep stacjonarny

Pracownia i sklep stacjonarny jest już otwarty. Chciałam się z Wami podzielić tą wspaniałą wiadomością. We wrześniu 2016 udało się uruchomić pracownię Oktiwa. Pracownia to również sklep stacjonarny. Sklep mieści się w Galerii Ursynów w Warszawie. Tam można odebrać osobiście biżuterię zamówioną przez sklep internetowy. Cały asortyment ze sklepu internetowego jest dostępny również w pracowni. Można przyjść, dotknąć, przymierzyć i przekonać się o jakości wykonanej biżuterii.

Fajnie mieć takie miejsce pracy

Mam teraz nowe miejsce pracy, gdzie na bieżąco wykonuję biżuterię. Wcześniej pracowałam w domu a moja biżuteria była tylko dostępne w moim sklepie internetowym. Pracownia to również świetna okazja, żeby spotkać osobiście moje klientki. Wiele inspiracji czerpię również od moich klientek, które przychodzą, oglądają i mają swój wkład w projektowaną przeze mnie biżuterię. Poza tym w takim miejscu pomysły same wchodzą do głowy :-).

Parapetówka

Parapetówka udała się znakomicie. Było dużo wina i ciasta. Skończyliśmy około 23:00, bo o tej porze zamykają Galerię Ursynów 🙂

parap5

parap3

parap1

parap4

parap2

Zapraszam

Także zapraszam do odwiedzania pracowni. Jest otwarta codziennie oprócz weekendów. Dojazd jest bardzo dogodny. Wystarczy wsiąść w metro i dojechać do stacji Natolin. Później wjechać schodami ruchomymi na pierwsze piętro. Lokal 114 :-).

Polecam projektantkę

Pracownię i sklep stacjonarny zaprojektowała Magdalena Zielińska-Morga – mapiodesign. Polecam serdecznie. Dajcie znać, jeśli chcielibyście się skontaktować z Magdą.

Krótki filmik

Poniżej znajdziecie krótki filmik z pracowni i sklepu stacjonarnego.

Odwiedź nas i polub 🙂

Dodaj komentarz

Podoba Ci się co robię? Podziel się z innymi :-)