Bransoletka kotki
Bransoletki ręcznie robione

Bransoletki na prezent – spersonalizowane

Bransoletki na prezent

Najlepsze bransoletki na prezent to takie, które wiele mówią o osobie obdarowanej. Gdy będą spersonalizowane, to nawet lepiej. Jeśli macie wśród swoich znajomych: wielbicieli kotów, psów a nawet jeży (pozdrawiam pani Aniu), to biżuteria z takimi motywami pewnie ich ucieszy.

Biżuterię projektuję sama, więc wspólnie możemy stworzyć jakiś fajny projekt. Zawsze możesz wybrać już coś zrobione lub po prostu zamówić.

Święta za pasem i może warto troszkę wcześniej pomyśleć, aby przygotować coś wyjątkowego dla bliskich. A czas ma znaczenie, bo biżuteria, które tworzę, nie robi się szybko.

Wytwarzanie biżuterii, szczególnie spersonalizowanej, jest pracochłonne

Bransoletki spersonalizowane, które wykonuję, wymagają niejednokrotnie kilku godzin pracy. Niemniej jednak, można być wtedy pewnym, że efekt będzie fantastyczny a osoba obdarowana będzie bardzo zadowolona 🙂 Tą osobą możesz być również Ty. Sobie również możesz zrobić prezent 🙂

Ale wróćmy do procesu wytwórczego. Zobacz poniżej, jak wykonuję bransoletki na prezent: płaskie, z japońskich  koralików. Najpierw dobieram kolory koralików, później biorę bardziej elastyczną igłę oraz japońską nitkę (ma to znaczenie 😉 ) i zabieram się do szycia. Tak, te bransoletki są szyte.

Bransoletki na prezent
Bransoletka spersonalizowana na prezent – kotki

Teraz już tylko pozostaje przypilnować kolejności koralików, żeby wszystko ułożyło się w odpowiedni wzór. No i oczywiście parę godzin pracy. Im wzór jest bardziej skomplikowany i potrzebna jest większa ilości kolorów koralików, tym bardziej pracochłonne jest wykonanie.

Bransoletki na prezent
Bransoletka spersonalizowana na prezent – kotki

Na koniec zostaje wykończenie, dodanie łańcuszka – przedłużki oraz zawieszki jeśli pasuje.

Bransoletki na prezent
Bransoletka spersonalizowana na prezent – kotki

Jak widzę efekt końcowy to zawsze mam poczucie, że warto było poświęcić ten czas. Kilka bransoletek płaskich zrobiłam również dla siebie i bardzo lubię je nosić 🙂

Zajrzyj do mnie

Zajrzyj do mnie, zobacz co jest obecnie na stanie, jakie bransoletki na prezent możesz wybrać.
Odwiedź mnie: Pracownia znajduje się w Galerii Ursynów w Warszawie (metro Natolin), na pierwszym piętrze.
Napisz do mnie: Możesz zawsze się ze mną skontaktować. Wyślij do mnie wiadomość

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Odwiedź nas i polub 🙂

Dodaj komentarz

Podoba Ci się co robię? Podziel się z innymi :-)